BB Glow

BBGLOW je hloubkové ošetření pleti pomocí dermapera (mikrojehličkování) a ampulí korejského výrobce STAYVE, které nabízí viditelnější výhody než většina ostatních ošetření obličeje. Poskytuje okamžité sjednocení, hydrataci a obnovu pleti bez nadměrné stimulace pokožky. Výsledkem je viditel- né zlepšení vrásek, rovnoměrný tón pleti a prozářený obličej. Ošetření BBGLOW pomáhá redukovat hyperpigmentace a zesvětluje pleť.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Dle typu pleti se volí podkladové sérum (booster ampule), které v pleti působí hloubkově a následně se vybere a aplikuje odstín BBglow ampule, který působí na povrchu pleti.

Součástí odborného ošetření BBGLOW je perfektní příprava pokožky před samotnou aplikací. Pleť se vyčistí a exfoliuje produkty STAYVE Dermawhite exfoliačním gelem a neutralizační pěnou. Pleť bude skvěle připravená na absorpci všech ampulí pro ošetření.

Produkty

Peptide gold ampule

Peptide gold ampule

Ampule obsahuje 99,9% čisté zlato, deset různých peptidů, niacinamid a adenosin. Niacinamid rozjasňuje pokožku a adenosin působí jako prevence proti vzniku jemných linek

Salmon Dna Gold Ampule

Salmon Dna Gold Ampule

Ampule obsahuje složky PDRN extrahované z lososího kaviáru. Ty mají pro pleť regenerační a protizánětlivé účinky. Sedm různých peptidů zlepšuje vrásky a zvyšuje pevnost pokožky. Niacinamid spolu se zlatým práškem rozjasňují a čistí pokožku.

Whitening stem call culture ampule

Whitening stem call culture ampule

Ampule obsahuje různé kultury kmenových buňek rostlin a niacinamid. Tyto složky pomáhají odstraňovat hyperpigmentace, rozjasňují pleť a zlepšují její hladkost a pružnost.

Ac stem cell gold ampule

Ac stem cell gold ampule

Ampule vhodná pro lidi s podrážděnou kůží nebo trpící na akné. Obsahuje extrakt z pupečníku asijského, který účinně bojuje proti akné a infekcím. Složení je taktéž obohaceno o 99,9% čisté zlato a peptidy.

Aqua stem call culture ampule

Aqua stem call culture ampule

Ampule obsahuje různé rostlinné extrakty, které pleť hydratují a posilují. Kyselina hyaluronová zajišťuje hloubkovou hydrataci tím, že vtáhne vlhkost do pleti, kde působí zvláčňujícím efektem